Vitajte v Cycling-Sport podpore
Obchodné podmienky Technická podpora Užitočné tipy

Ako prebieha nákup? Ako môžem platiť? Koľko stojí poštovné? Neviem si rady. Otázky. Reklamácie. Ako opravím bežné poruchy na bicykli? Testovací jazdci.

Kupujte športové vybavenie u ľudí, ktorí sa vyznajú.

Zaobstarajte si nové náčinie v obľúbenej predajni Cycling-Sport. Vieme odpovedať na všetky Vaše otázky a pomôcť s výberom toho správneho práve pre Vás. Alebo nakupujte online a vyzdvihnite si ho v obchode. Nájsť obchod na mape >

 

Ak nakupujete tovar zo vzdialeného kúta krajiny, výhodné je nechať si tovar poslať na dobierku. V spolupráci so Slovenskou poštou máte u nás k dispozícii 1447 odberných miest pre osobné vyzdvihnutie zásielky.

 


PORADÍME, AKO ZAČAŤ.
Iba športovci vedia, čo robiť a čo nerobiť, aby ste mali zo športu radosť. A cyklistika dokáže tomu začiatočníkov ľahko naučiť. Na prahu nových zážitkov však stojí správne nastavenie a usmernenie.
Niekoľko tipov pre začínajúcich cyklistov >
OSOBNÝ PRÍSTUP POČAS ZÁRUČNEJ DOBY.
AJ PO NEJ.

Ak potrebujete opravu, u nás stojíte vždy prvý v rade. Pracovníci disponujú rozsiahlymi skúsenosťami výrobkov a spolupracujú so zákazníkmi tvárou v tvár, aby poskytli technickú pomoc a vyriešili akýkoľvek problém.
Oslovte pracovníkov servisu >
PRÍĎTE SA KEDYKOĽVEK POCHVÁLIŤ.
Čo môže byť lepšie ako vidieť Vás zdravších a plných elánu. Podeľte sa so svojimi nadobudnutými kilometrami alebo nápadmi tam, kde ste vítaní.
Inšpirácie >
ZOZNÁMIME VÁS S KOMUNITOU.
Nájdeme si čas na predstavenie Vás a Vašich záľub ďalším. Urobíme viac, ako sa uistiť, že máte výrobky a služby, ktoré potrebujete vybudujeme partnerstvo, takže nás vždy budete mať ako zdroj rád a inšpirácie.
Spoznať komunitu >
STRETNITE SA S NAŠÍM BIZNIS TÍMOM.
Trojkolesové bicykle dokážu účinne poslúžiť vo výrobných prevádzkach alebo pri rozvoze a predaji tovaru. Kvalitne vybavená posilňovňa zanechá dobrý dojem vo Vašich hosťoch. Alebo dáte svojim zamestnancom nový dopravný prostriedok. Spolu s naším Biznis tímom nájdete výhodné riešenie pre Vaše podnikanie. Oslovte pracovníkov pre firmy >

 


Pýtate sa...

Akú veľkosť bicykla potrebujem?

 

Výška postavy v cm

Dĺžka nohy zvnútra v cm Veľkosť rámu horských bicyklov v palcoch Veľkosť rámu cestných bicyklov v cm

115 132

  20´´ kolesá  

130 160

  24´´ kolesá  

148 160

68 76 13" 16", S 43 49
161 175 77 84  16" 17", M 50 54

176 187

85 92

 17" 20", L

55 60
188 195 92 99 21" 23", XL 61 62
nad 195 100 107  23" 25", XXL 62 64

Uvedená tabuľka je informatívna. Pred kúpou je vhodné bicykel vyskúšať.

—————

26 alebo 29?

Horské bicykle s 29-palcovými kolesami sú hitom posledných rokov. Je logické, že jedna veľkosť bicykla ani kolies nebude vyhovovať všetkým. Rovnako všetkým nebudú vyhovovať väčšie kolesá. Odporúčame ich pre vyššie postavy aspoň nad 185 cm. Väčšie kolesá vedia pomôcť zdolať náročné pasáže menej technickým jazdcom avšak výhodou klasických 26-palcových kolies je rozhodne lepšia obratnosť a nižšia hmotnosť. Záleží teda na vašom štýle jazdy a teréne, ktorý obľubujete.

—————

Akým spôsobom prebieha nákup bicyklov?

Na hotové
Po objednaní bicykla stačí prísť osobne do predajne v Liptovskom Hrádku; predtým Vám bicykel radi zložíme dokopy.

Urob si sám
Po objednaní bicykla si ho prevezmete od dodacej spoločnosti a zložíte sami. Odporúčame Vám však navštíviť kvalifikovaný servis.

—————

Kde môžem napísať hodnotenie produktu alebo vašej firmy?Zanechajte nám hodnotenie a recenzie produktov alebo našej firmy alebo sa podeľte o skúsenosti v diskusiách, na sociálnych sieťach  či v internetových katalógoch (napr. Azet, Heureka, Google, AZ-Europe a pod.).

Váš názor nás zaujíma. Za čas strávený hodnotením Vám ďakujeme!

—————


Kontakt

MILAN JURČO

Hradná 343,
033 01 Liptovský Hrádok
Slovensko


(+421) 905 451 755


Otváracie hodiny

PondelokPiatok   

10:00 – 16:30

Sobota

10:00 – 12:00


Výhody nákupu

Profesionálny záručný servis v cene bicyklov a športového vybavenia

Bezplatná doprava nad 199 €


Povedali o nás

100 % ☆

Bola som spokojna s nakupom a dodanim. Prekvapila ma rychlost.

Lenka

100 %

je vidno, ze predavajuci je znaly v bicykloch a prislusenstve, vie rozumne poradit tak, aby bol zakaznik spokojny t.j. pomer cena/kvalita
mne osobne predavajuci ochotne pomahal s vyberom ako bicykla tak aj prislusenstva rozsiahlymi emailami, kde detailne porovnaval jednotlive produkty
obchod odporucam aj ostatnym

Palino Mošať

Ďalšie hodnotenia