Vitajte v Cycling-Sport podpore
Obchodné podmienky Technická podpora Užitočné tipy

Ako prebieha nákup? Ako môžem platiť? Koľko stojí poštovné? Neviem si rady. Otázky. Reklamácie. Ako opravím bežné poruchy na bicykli? Testovací jazdci.

Kupujte športové vybavenie u ľudí, ktorí sa vyznajú.

Zaobstarajte si nové náčinie v obľúbenej predajni Cycling-Sport. Vieme odpovedať na všetky Vaše otázky a pomôcť s výberom toho správneho práve pre Vás. Alebo nakupujte online a vyzdvihnite si ho v obchode. Nájsť obchod na mape >

 

Ak nakupujete tovar zo vzdialeného kúta krajiny, výhodné je nechať si tovar poslať na dobierku. V spolupráci so Slovenskou poštou máte u nás k dispozícii 1447 odberných miest pre osobné vyzdvihnutie zásielky.

 


PORADÍME, AKO ZAČAŤ.
Iba športovci vedia, čo robiť a čo nerobiť, aby ste mali zo športu radosť. A cyklistika dokáže tomu začiatočníkov ľahko naučiť. Na prahu nových zážitkov však stojí správne nastavenie a usmernenie.
Niekoľko tipov pre začínajúcich cyklistov >
OSOBNÝ PRÍSTUP POČAS ZÁRUČNEJ DOBY.
AJ PO NEJ.

Ak potrebujete opravu, u nás stojíte vždy prvý v rade. Pracovníci disponujú rozsiahlymi skúsenosťami výrobkov a spolupracujú so zákazníkmi tvárou v tvár, aby poskytli technickú pomoc a vyriešili akýkoľvek problém.
Oslovte pracovníkov servisu >
PRÍĎTE SA KEDYKOĽVEK POCHVÁLIŤ.
Čo môže byť lepšie ako vidieť Vás zdravších a plných elánu. Podeľte sa so svojimi nadobudnutými kilometrami alebo nápadmi tam, kde ste vítaní.
Inšpirácie >
ZOZNÁMIME VÁS S KOMUNITOU.
Nájdeme si čas na predstavenie Vás a Vašich záľub ďalším. Urobíme viac, ako sa uistiť, že máte výrobky a služby, ktoré potrebujete vybudujeme partnerstvo, takže nás vždy budete mať ako zdroj rád a inšpirácie.
Spoznať komunitu >
STRETNITE SA S NAŠÍM BIZNIS TÍMOM.
Trojkolesové bicykle dokážu účinne poslúžiť vo výrobných prevádzkach alebo pri rozvoze a predaji tovaru. Kvalitne vybavená posilňovňa zanechá dobrý dojem vo Vašich hosťoch. Alebo dáte svojim zamestnancom nový dopravný prostriedok. Spolu s naším Biznis tímom nájdete výhodné riešenie pre Vaše podnikanie. Oslovte pracovníkov pre firmy >

 


Pýtate sa...

Mám nepríjemnú skúsenosť s nakupovaním v Mall, Nay atď., pretože som dostal veci, ktoré predtým už niekto vrátil. Ako je to s pôvodom tovaru u vás?

Vrátený tovarTáto otázka je v súčasnosti namieste. Zo skúseností zákazníkov vieme, že veľké obchodné domy si tovar prehadzujú vrátený tovar cez spoločný sklad. Avšak, vrátený tovar nemusí mať, v princípe, funkčnú ani kozmetickú vadu, takže ako zákazník by ste nemali byť o kvalitu ukrátený.

Napriek tomu je pochopiteľné, že ak zaplatíte cenu za nový výrobok, chcete ho mať naozaj nový.


V Cycling-Sport sa stretnete len s novými výrobkami. Ich pôvod (najmä v prípade bicyklov) garantujeme. Spolupracujeme výhradne s rokmi overenými domácimi aj zahraničnými dodávateľmi. Naši zákazníci majú, samozrejme, právo vrátenia tovaru. Vráteného tovaru je však u nás mizivé percento a zväčša ide o nepoužívané výrobky napr. vrátený blatník na bicykel, ktorý bez potreby vybalenia zákazník po primeraní k rámu vrátil. V takomto prípade ide zaradenie tovaru späť do predaja. V prípade akýchkoľvek škrabancov alebo iných znakov používania je tovar z predaja vylúčený príp. je jeho cena znížená a zákazník je pred kúpou upozornený.

—————


Kontakt

MILAN JURČO

Hradná 343,
033 01 Liptovský Hrádok
Slovensko


(+421) 905 451 755


Otváracie hodiny

PondelokPiatok   

10:00 – 16:30

Sobota

10:00 – 12:00


Výhody nákupu

Profesionálny záručný servis v cene bicyklov a športového vybavenia

Bezplatná doprava nad 199 €


Povedali o nás

100 % ☆

Bola som spokojna s nakupom a dodanim. Prekvapila ma rychlost.

Lenka

100 %

je vidno, ze predavajuci je znaly v bicykloch a prislusenstve, vie rozumne poradit tak, aby bol zakaznik spokojny t.j. pomer cena/kvalita
mne osobne predavajuci ochotne pomahal s vyberom ako bicykla tak aj prislusenstva rozsiahlymi emailami, kde detailne porovnaval jednotlive produkty
obchod odporucam aj ostatnym

Palino Mošať

Ďalšie hodnotenia